Jak CarRental vidí naši klienti?

Systém pro autopůjčovny CarRental využívají zejména čeští klienti, kteří chtějí mít o dění ve firmě dokonalý přehled a ušetřit si práci s daty. Systém postupně získává nové a nové spokojené uživatele. Podívejte se, co o CarRental říkají někteří z nich.

Systém pro autopůjčovny CarRental používáme už od roku 2014 a jsme s ním spokojení. CarRental nám významně pomáhá s chodem autopůjčovny, usnadňuje práci s klienty a administrací celého procesu zapůjčení vozidel. Programátoři z Euro Softworks s.r.o. nám na míru přizpůsobili aplikaci, v níž můžeme například snadno a rychle evidovat krátké i dlouhé zapůjčení našich vozidel pro firemní klientelu. Systém nám vnesl do chodu autopůjčovny větší přehled a zvýšil efektivitu výkonu našich zaměstnanců, kteří jsou ušetřeni zdlouhavého vyplňování papírových nebo excelovských formulářů a tabulek.

Stoszková Kateřina, PLPM a.s.

 

Se systémem CarRental máme již dlouholetou pozitivní zkušenost. V minulých letech byl systém využíván k vedení interní autopůjčovny. Veškeré funkcionality, které vzešly ze specifických potřeb byly společností ESW bez problémů implementovány. Systém je vhodný k vedení celé činnosti autopůjčovny od rezervace vozidel až po tisk smlouvy s automatickým přenosem informací. Obsluha systému je intuitivní a velmi rychlá. Správcům vozového parku autopůjčovny umožňuje sledovat různé parametry jednotlivých vozidel. Grafické znázornění kalendáře s barevně odlišenými rezervacemi a běžícími smlouvami zpřehledňuje celý proces zápůjček. Velmi nás těší i možnost úpravy systému dle našich potřeb. Osvědčil se při řešení nových projektů.

Jan Králíček, LeasePlan

CarRental standardizoval systém naší autopůjčovny a vnesl do ní pořádek. Díky tomuto jednoduchému a intuitivnímu systému máme vše pohromadě a díky logicky navazujícím krokům ušetříme významné množství času.

Jaromír Křepelka, Miracar s.r.o.

Se systémem CarRental jsme jednoduše spokojení. Pomáhá nám s řízením chodu společnosti, díky němu víme, jaké jsou náklady, výnosy a jaká je zůstatková hodnota našich vozidel. Zobrazení obsazenosti vozidel. Velkým přínosem je pro nás automatické generování, díky němuž se zasílají faktury zákazníkům.

Marian Kuriš, Fors Trade
Více informací v případové studii