NAPOJENÍ NA EET

Zjednodušte si evidenci tržeb!

I autopůjčovny mají od 1. 3. 2017 povinnost zasílat veškeré tržby přijaté v hotovosti nebo platební kartou na EET. Proto jsme na elektronickou evidenci tržeb napojili také náš CarRental.

Poté, co vytvoříte v příslušném režimu fakturu (platba kartou, platba v hotovosti), jednoduše ji do EET odešlete. Následně se k ní propíší všechny získané kódy a zobrazí se na tiskovém reportu dané faktury. Fakturu, která byla úspěšně odeslána na EET, již není možné dále upravovat.

EET ready

Napojení CarRental na EET, konzultace a zaškolení obsluhy.

6 900 Kč

JAK POSTUPOVAT DÁLE?

Objednejte si prezentaci nebo DEMO verzi na měsíc zdarma.

Chcete vidět, jak systém vypadá?

Zajímá Vás systém a chcete se dozvědět víc?

Mám zájem o systém pro autopůjčovny CarRental.

There are many ways to select an essay writing service that is top-quality. Consider looking up reviews from previous customers. It is a great method to determine if the service you are contemplating is reliable. myperfectpaper net If you want to see examples of their writing, contact a writing company. It is likely that you will get the highest grade possible and you want to do very well in your class. It is possible to get the most return on your investment if you go with a business who puts the academic requirements top of the list.