Firemní hodnoty Euro Softworks s.r.o.

Smyslem existence společnosti Euro Softworks je poskytovat zákazníkům služby s výraznou přidanou hodnotou, které se opírají o řešení na vysoké technické úrovni s využitím nejmodernějších technologií. Klademe důraz na kvalitu zpracování, stejně jako na termín dodání a výslednou konkurenční cenu řešení.

Produkty a služby naší společnosti oceňují zákazníci v Evropě a na třech dalších světových kontinentech. S každým novým zákazníkem a s každým dalším rokem vzájemné spolupráce se současnými klienty se potvrzuje, že naše sázka na kvalitu a win-win vztah s obchodními partnery přináší ovoce.

Chcete vidět, jak systém vypadá?

Mezinárodní prostředí, ve kterém se Euro Softworks pohybuje od počátku své historie, se pozitivně projevilo na našem chápání práce pro klienty. Z každého trhu si přinášíme hodnotné zkušenosti a návyky do každodenní praxe.

Řídíme se naším heslem CARE – vynikáme naší péčí o zákazníka v každé části našeho jednání. Toto heslo vzniklo z počátečních písmen našich hodnot:

Zajímá Vás systém a chcete se dozvědět víc?

C – CENA

Rozumná cena našich služeb je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Nižších cen při vysoké kvalitě poskytovaných služeb dosahujeme díky efektivně nastaveným procesům v naší firmě.

A – AKTIVNÍ PŘÍSTUP

Kromě vašich požadavků také aktivně vymýšlíme nejvhodnější řešení na základě dlouhodobých zkušeností z různých oborů podnikání.

Mám zájem o systém pro autopůjčovny CarRental.

R – RESPEKT

Ať už se jedná o naše zaměstnance nebo zákazníky, vždy upřednostňujeme dlouhodobé partnerství založené na vzájemném respektu.

E – ETIKA

Při poskytování služeb ctíme základní pravidla etického kodexu: transparentnost, férovost a lpění na vysokém standardu.

There are many options to pick the best essay writing service. Reviews from previous customers are a good way to find out the opinions of other customers. This is an excellent method to determine what you can do to ensure that the service you’re looking at is a good one. writepaper review To see samples of the written work you can inquire with a writing service. After all, you are paying to get the highest scores possible. So it’s just natural to want to be the most successful student in your class. The best value for your money if you choose a firm who puts the academic requirements prior to all other considerations.