V roce 2014 jsme se zúčastnili jednoho z největších IT veletrhu na světě – Cebit 2014 v Hannoveru v Německu. Ve velkém světě jsme se neztratili a účast byla úspěšná.

Umíme zacílit….

I s odborným dohledem.

Ale hlad byl taky veliký

A pak je potřeba to pořádně probrat, zamyslet se a zvolit strategii. A jak jistě víte, v Česku to jde nejlépe při dobrém pivu.

Dokonce i televize se o nás zajímala

A to se pak hrálo samo, po obídku…

A ahóóój zase příště

Neleníme a pravidelně náš tým stmelujeme na různých teambuildingových akcích.

Šplh do výšin

Pár nových informací taky neuškodí

A co s tím?

Úkol vyřešen pěkně systematicky, jako vždy!

Lovení „perel“ nám taky jde

Sláva vítězům

Koncentrace na nejvyšším stupni

Cože??? Složit čtverec na slepo?

Natěšené týmy na další úkol

A ani holky se neztratily

A tady už se jde na to!

Padaly i artistické výkony

Závodní nasazení vždy a všude

Po náročných výkonech, zasloužená odměna

A všichni úsměv na závěr a jde se slavit!

Pěkně spravedlivě

Kapitán družstva promlouvá do duše

Dobře tedy! Do umění se pouštět nebudeme

Strategická porada

The perfect spot is here in search of the most effective essay writing service. It is possible to find low-cost services or high-quality writing service at low costs on this site. custom writing company Find the most trusted essay writing service online in this article. We’re able to help you when you have a rush order for your assignment. We’ll write a flawless piece to meet your expectations.

If you’re having trouble with writing an essay and you’re trying to find a way out, consider using the online help for essays. They will compose an essay that is custom to your needs and will complete it in a certain amount of time. If you’re not sure how to write an essay, consider employing a professional writer to write your essay for you. essay writer helper This will save you lots of time, and allow you to graduate with high marks. The online essay assistance can be a great option for students looking to receive assistance on their essays. It can also help you with the ordering process.