Software jako služba

 

CarRental šetří čas i peníze

Aplikaci CarRental poskytujeme jako SaaS řešení – tzv. „Software as a Service“. Licence se nedá koupit jako taková, ale můžete si CarRental pronajmout formou měsíčních plateb.

Cenové skupiny jsou rozděleny podle počtu aktivních vozidel. Ceny jsou bez DPH a zahrnují hostingové služby, údržbu aplikace a zálohování. Program je provozován na zařízeních poskytovatele. Tato forma pořízení je výhodná obzvláště pro firmy, které nechtějí investovat větší finanční částky najednou při pořízení licence, a případného dalšího software a hardware.

Platby za pronájem systému CarRental

Cena licence / měsíc Doporučená podpora
 1 200 Kč zdarma
Cena licence / měsíc Doporučená podpora
2 500 Kč zdarma
Cena licence / měsíc Doporučená podpora
5 500 Kč zdarma
Cena licence / měsíc Doporučená podpora
8 000 Kč zdarma
Cena licence / měsíc Doporučená podpora
13 000 Kč zdarma
Cena licence / měsíc Doporučená podpora
Podle kalkulace

START BALÍČEK

V tomto balíčku naleznete vše, co budete v začátcích potřebovat. Speciální balíček obsahuje základní konzultaci, naplnění všech číselníků, pomoc s první rezervací a vysvětlení databáze.

16 000 Kč

Ceny jsou bez DPH
Poskytovatel si vyhrazuje právo na změny v oficiálním ceníku.
Poskytovatel může stanovit omezení počtu uživatelů.

DEMO verze aplikace CarRental vám umožní se podívat na modelová data v živé aplikaci. Doplňte si do DEMO verze vlastní data a vyzkoušejte si funkce programu. Do DEMO verze má přístup více zájemců současně. Tato kolize může mít za následek, že některé části nebudou fungovat zcela optimálně.

TRIAL verze je časově omezená plná verze CarRental s licencí na 1 měsíc. Dostanete k dispozici živou aplikaci bez dat, tedy zcela prázdnou, se kterou můžete rovnou pracovat. Uzavřete-li s námi smlouvu a uhradíte-li plnou cenu, převedeme vám ji na kompletní verzi. Vámi vložená data do trial verze vám pak zůstanou zachovaná v plném rozsahu.

WEB BALÍČEK

Objednejte si za zvýhodněnou cenu tvorbu webových stránek autopůjčovny, které zahrnuje použití šablony, customizaci, doplnění textů a obrázků.

35 000 Kč

REZERVAČNÍ MODUL

Objednejte si rezervační modul, který na vašich stránkách plně obslouží zákazníka bez vaší asistence. Obsahuje propojení na aplikaci CarRental a je plně s aplikací synchronní.

16 000 Kč

EET ready

Napojení CarRental na EET, konzultace a zaškolení obsluhy.

12 000 Kč

JAK POSTUPOVAT DÁLE

Objednejte si prezentaci nebo DEMO verzi na měsíc zdarma.

 

Mám zájem o systém pro autopůjčovny CarRental.

Chcete vidět, jak systém vypadá?

Zajímá Vás systém a chcete se dozvědět víc?